Talma a második sorból rajtol

2006.04.30. 09:23

Igazuk lett az időjósoknak. Tegnap esett az eső a török pályán, hatalmas víz fogadta a második edzésnapon a versenyzőket. Az időjárási körülmények miatt már előre tudni lehetett, hogy a versenyzők nem fognak javítani a köridőkön, így Talmácsi Gábor 2. soros helye biztos volt még az időmérő megkezdése előtt. A szabadedzést ismét a futómű beállításának szentelték, így tegnap Talma csak a 16. lett délelőtt. Az időmérőn tovább folytatták a motor vizes pályára történő beállítását. A száraz pályán jelentkező futómű problémák, melyet még az érintettek sem gondoltak volna, az esőben is jelentkeztek, így Talmának eléggé nehéz volt motoroznia, mert nem érezte a határokat.

Vasárnapra szintén esőt mondanak, de Talma nagyon bízik abban, hogy nem így lesz, mert mint elmondta: "A száraz pályára azért már nem annyira rosszak a beállításaink. Továbbra is keményen kell dolgoznunk, mert a mai eredményekkel nem igazán vagyok elégedett. Nem éreztem a motort, nem tudtam, mikor vagyok a határon és a vizes pályán elég egy apró hiba és vége. Bízom benne, hogy a délutáni megbeszélésen megtaláljuk a probléma forrását." Rajtsorrend: 1.sor: 1. Bautista 2. Pasini 3. Corsi 4. Faubel 2. sor 5. Kallio 6. TALMACSI