Charpentier háromból három!

2006.05.02. 17:47

A tavalyi Supersport 600 világbajnok Sebastian Charpentier (Winston Ten Kate Honda) nem aprózta el rajt után a tempót. Folyamatosan körrekord közelében motorozott a rajt után, sőt a 2. körben már meg is döntötte azt. A fantasztikus tempót senki sem tudta követni, így Charpentier szinte rajt cél győzelmet aratott. Idén ezzel a 3 futamból már 3 győzelmet tudhat magáénak a francia pilóta. A második helyen Kevin Curtain (Yamaha Germany) ért célba, szintén magabiztos előnnyel a harmadik, sérüléséből most visszatérő Katsuaki Fujiwara (Megabike Honda) előtt. Curtainnek ez volt idei 3. második helyezése, ezzel próbálja tartani magát a világbajnoki sportversenyben. Broc Parkes úgy tudott negyedik lenni, hogy problémái voltak a fékfolyadék szivárgással a futam során.