Talma már Jerezben húzza a gázt

2006.03.09. 12:55

Az első vb futam helyszínen került megrendezésre a második kötelező teszt a MotoGP versenyzők számára. Az időjárás a hazaihoz képest sokkal kedvezőbb volt: 17 fok és enyhe szél jellemezte. Talmácsi Gábor és csapata erről az újabb tesztnapról is elmondhatja, hogy sikerült pozitív eredményekkel zárniuk. Talma 76 kört tett motorjába és sok új tapasztalatot szerzett. A motor hátsó futóművének beállításán még dolgoznia kell a csapatnak, de nagyon jó úton haladnak előre. Az első napon a 8. helyen zárt a magyar versenyző, és sikerült folyamatosan 1p 48mp-es stabil köröket motoroznia. Az este folyamán sor került egy csapaton belüli egyeztetésre, ahol megbeszélték a másnapi feladatokat és reggel elkezdődik az újabb tesztnap.